Mutant Mass cena

Cena Mutant Mass ze sklepu SFD to około 219 zł za 6800 g, 98 zł za 2200g. http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

Na rynku jest dosyć duży wybór odżywek typu gainer dla osób trenujących. Wybór odpowiedniej musi być przemyślany, należy poznać dostępne suplementy, sprawdzić skład, posłuchać rad fachowców, zasięgnąć opinii osób już stosujących wybrane produkty. Cena nie może być głównym wyznacznikiem. Te suplementy, których cena jest zbyt niska mogą okazać się po prostu mało skuteczne. W rezultacie oszczędzając bardzo przepłacamy. Zatem należy kierować się jakością a nie ceną produktu.

Mutant Mass jest odżywką węglowodanowo-białkową typu gainer o umiarkowanej cenie. To produkt bardzo dobrej jakości. Świetne białko, najlepsze węglowodany, tłuszcze i dodatkowe składniki  i oczywiście wspaniałe rezultaty jakich każdy oczekuje, to jest najważniejsze. I właśnie to powinno decydować o wyborze suplementu. Jeżeli chcesz zaoszczędzić kupuj po prostu duże opakowanie. Im więcej, tym taniej. Łatwo sprawdzić.
Trzeba kierować się jakością a nie ceną. Mutant Mass, którego cena nie jest wygórowana spełnia oczekiwania najbardziej wymagających . To naprawdę wartościowa, najlepszej klasy odżywka. Na efekty nie trzeba długo czekać. Po co tracić pieniądze na kiepskie produkty.

Jeżeli przeanalizujemy skład Mutant Mass, zobaczymy tam:

  •  aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania
  •  najlepszej jakości węglowodany VEXTRAGO
  • duże dawki OMEGA 3 i 6, EFA, CLA oraz MCT
  • i co bardzo ważne cały kompleks najwyższej jakości transporterów składników odżywczych, bez których utrudnione jest ich przyswajanie

Mutant Mass http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333 skutecznie wspomaga budowę masy mięśniowej. Pozwala szybko uzupełnić zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze osób aktywnych fizycznie. Posiada  najwyższą jakość biologiczną. Jest bardzo dobrze przyswajalny.

Cena Mutant Mass nie jest niska. Jednak na produkcie najwyższej jakości nie można oszczędzać. Owszem na rynku z pewnością znajdują się tańsze produkty, ale trzeba pamiętać o tym, że taką odżywkę będziemy spożywać przez dłuższy czas. Aby nie zrujnować organizmu, uzyskać jak najlepsze efekty musi to być produkt wysokiej jakości, przygotowany z najlepszych surowców.
Nie oszczędzaj na własnym zdrowiu. Polecam http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

 

This entry was posted in mutant mass. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>