Co to jest gainer?

Gainery to odżywki węglowodanowo-białkowe. To suplementy, które uzupełniają dietę, ale z pewnością nie zastępują jedzenia. Owszem zdarzają się takie sytuacje, że nie ma czasu, aby przygotować sobie wartościowy posiłek, wówczas dobra odżywka typu gainer będzie świetnym uzupełnieniem diety.
Osoby aktywne fizycznie, chcące zwiększyć swoją masę mięśniową w krótkim czasie chętnie sięgają po tego typu suplementy. Polecane są też tym wszystkim, którzy nie nadążają z dostarczanie właściwych składników odżywczych potrzebnych do uzyskania odpowiedniej muskulatury. Osoby szczupłe z szybkim metabolizmem powinny pomyśleć o gainerze. Wielogodzinne treningi i nawet dobrze dobrana dieta mogą być niewystarczające, gdy chce się zmienić swoją sylwetkę. Oczywiście gainery stosują z powodzeniem również ci wszyscy, którzy chcą przyspieszyć przyrost tkanki mięśniowej.
Polecam Mutant Mass: http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

Gainery:

  • skutecznie przyczyniają się do prawidłowego przyrostu masy mięśniowej
  • uzupełniają zapasy glikogenu
  • dostarczają organizmowi niezbędnych aminokwasów
  • wykazują właściwości antykataboliczne i anaboliczne
  • zapewniają organizmowi odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych
  • są uzupełnieniem diety i treningu

Do budowy masy mięśniowej potrzebna jest oprócz treningu właściwa dieta. Chcąc jednak przyspieszyć ten proces wybieramy właśnie gainery. Tylko dobre odżywki w bezpieczny sposób pozwalają osiągnąć pozytywne rezultaty w krótkim czasie. Na rynku suplementów wybór jest dość duży. Mutant Mass jest najlepszym, najbardziej kompletnym, dającym najlepsze efekty produktem.
Firma PVL stworzyła preparat zupełnie nowej klasy, składający się z 4 kompleksów ( białka, węglowodany, kwasy tłuszczowe, składniki transportujące mikroelementy), wszystkie najwyższej jakości, świetnie dobrane składniki, rezultat wielu lat badań. Jest to wiodący produkt na rynku, sprawdzony, przynoszący wymierne korzyści.
Sprawdź Mutant Mass  http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

Mutant Mass to odżywka typu gainer. Wyprodukowano ją z najlepszej jakości składników. Jej skład został tak skomponowany, aby skutecznie wspomagał budowanie masy mięśniowej. Dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów o różnym czasie wchłaniania, najbardziej odpowiedni do budowania tkanki mięśniowej. Dłuższy i bardziej intensywny trening jest możliwy dzięki dostarczeniu najlepszych węglowodanów o największych cząsteczkach. Węglowodany złożone nie zalegają w żołądku, mają niski indeks glikemiczny, nie musisz obawiać się zwiększenia tkanki tłuszczowej. Dodatek zdrowych tłuszczy ma bardzo pozytywny wpływ na organizm ludzki. Hamuje rozrost tkanki tłuszczowej, wykazuje właściwości antykataboliczne i anaboliczne, wspiera układ immunologiczny, wspomaga układ trawienny, a także układ nerwowy.

Jeżeli intensywnie ćwiczysz, dbasz o właściwą dietę, a nie jesteś zadowolony z tempa przyrostu twojej masy mięśniowej, sięgnij po Mutant Mass, najlepszą, bezpieczną odżywkę na naszym rynku http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

This entry was posted in gainer. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>