Mutant Mass dawkowanie

Zalecanym przez producenta sposobem spożywania jest jedna porcja  (260 g) około 30 min po treningu. Ale wiele osób ma wątpliwości, przecież nie wszyscy trenują codziennie.  A po za tym 260 g to sporo, nie każdy przełknie takie ilości od razu, lepiej rozłożyć  go na mniejsze porcje.
Zobacz  http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

Proponowane podzielenie na 2-3 mniejsze porcje (130 + 130 lub 80 + 80 +100) może być dobrym rozwiązaniem.  Oczywiście mogą to być mniejsze porcje np. od 80 do 100g 2 razy dziennie. Zależnie od potrzeb. Nie trzeba sztywno trzymać się zalecanej dawki 260 g dziennie.

Powinno się tu zawsze pamiętać  o jednym ważnym aspekcie -Mutant Mass to odżywka a nie jedzenie. Najważniejsza jest dieta. Suplement to tylko jej uzupełnienie. Należy ułożyć sobie dobrą dietę, bo ona jest podstawowym czynnikiem wzrostu muskulatury (oczywiście obok treningu). Nie powinno się zastępować posiłków gainerem. Można to zrobić jedynie w sporadycznych przypadkach wtedy, gdy nie można dostarczyć składników odżywczych z naturalnym pożywieniem. Na co dzień Mutant Mass jest dodatkiem, uzupełnieniem diety.
Mutant Mass jest świetny bezpośrednio po treningu, kiedy trudno jest spożyć obfity posiłek. Właśnie w takim momencie ciało jest najbardziej nastawione na wzrost masy mięśniowej. A zatem koniecznie musimy dostarczyć mu odpowiednich składników, aby zahamować „zmorę” , czyli katabolizm. Jeżeli składniki z pożywienia są niewystarczające, wówczas można  sięgać po odpowiednie odżywki typu Mutant Mass. Dzięki temu szybko uzupełniamy energię oraz glikogen w mięśniach. Odżywka węglowodanowo-białkowa daje dużo więcej korzyści aniżeli przyjmowanie tylko samych węglowodanów.  Sprawdź http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

Propozycji dawkowania jest wiele. Przeanalizuj swój sposób odżywiania, zobacz ile spożywasz białka, węglowodanów, ile odpowiednich kwasów tłuszczowych, ile dostarczasz organizmowi kalorii. Jedz regularnie i wtedy dopasuj dawkowanie.
Mutant Mass można rozpuszczać z mlekiem lub z wodą, według własnego smaku, a rozpuszcza się go  w takich ilościach, w których najlepiej smakuje. Można go używać do popijania posiłków. Ta forma jest szczególnie polecana osobom, które mają trudności z uzyskaniem odpowiedniej masy.
Odżywki węglowodanowo- białkowe typu gainer są bardzo popularne. Przecież celem intensywnych ćwiczeń na siłowni jest uzyskanie wspaniałej sylwetki. Szczególnie właśnie osoby szczupłe chcą jak najszybciej zwiększyć swoją masę mięśniową. A szybki metabolizm bardzo im to utrudnia. Warto spróbować http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

 

This entry was posted in mutant mass. Bookmark the permalink.

One Response to Mutant Mass dawkowanie

  1. koniu says:

    jest dobre szybko rośnie mięsień polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>