Mutant Mass – wszystko co trzeba wiedzieć

Mutant Mass http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333 jest z pewnością najlepszym gainerem jakie dostępne są na naszym rynku. Również w Ameryce jest bardzo ceniony.

Jeżeli chcesz dostarczyć organizmowi najwyższej jakości składników odżywczych, Mutant Mass jest naprawdę doskonałym wyborem. To nowej klasy odżywka węglowodanowo- białkowa, która właśnie dostarcza wszystkiego, czego potrzebujesz.

Jeżeli chodzi o uzyskanie dobrej jakości masy mięśniowej, Mutant Mass jest z pewnością niezastąpiony. To naprawdę najbardziej  efektywny gainer.  Mięśnie potrzebują budulca i energii i właśnie unikalna kombinacja białek i węglowodanów skutecznie wspomaga budowanie twojej sylwetki.

Jeżeli intensywnie ćwiczysz, a nie jesteś zadowolony z rezultatów, zastanów się, czy twoja dieta jest prawidłowa (pamiętaj dieta to jest podstawa), zacznij też dodatkowo wspomagać się odpowiednim suplementem.

Mutant Mass to odżywka, która sprawia, że twoje treningi stają się jeszcze bardziej efektywne:
-zawiera aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania
-zawiera najlepszej jakości węglowodany VEXTRAGO
-w swoim składzie posiada duże dawki OMEGA 3 i 6, EFA, CLA oraz MCT
-i co bardzo ważne cały kompleks najwyższej jakości transporterów składników odżywczych, bez których utrudnione jest ich przyswajanie
Zobacz  http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

Mutant Mas to suplement, który powstał po wielu latach badań. Zaufali mu kulturyści na całym świecie, dzięki niemu dostarczają organizmowi wszystkiego, co niezbędne. Intensywny trening wymaga wspomagania.

Białko w Mutant Mass pochodzi z różnych źródeł, dostarcza organizmowi niezbędnych aminokwasów, budujących masę mięśniową. Źródła białka:
- Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego
- Izolat białek mleka
- Kazeinian wapnia
- Kazeina micelarna – z mleka
- Izolat białka serwatki
- Hydrolizat białka serwatkowe
- Koncentrat białka serwatki
- hydrolizat białek mleka
Posiada najwyższą wartość biologiczną, sprawdza się doskonale podczas dłuższych przerw między posiłkami. Jest bardzo łatwo przyswajalne.

Mieszanka węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, doskonałe źródło energii. Najwyższej jakości węglowodany nie powodują ociężałości, nie zwiększają tkanki tłuszczowej. Doskonale uzupełniają zasoby glikogenu, głównego źródła energii dla twoich mięśni. Długi trening wymaga zwiększonej ilości glikogenu. Jednocześnie nie wzrasta zbyt gwałtownie poziom cukru we krwi, energia uwalniana jest stopniowo.

Mieszanka kwasów tłuszczowych  to idealne, łatwo przyswajalne źródło energii o bardzo pozytywnym wpływie na ludzki organizm, nie ulega magazynowaniu w postaci tkanki tłuszczowej. Kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA iMCT doskonale wpływają na przyrost masy mięśniowej, poprawiają pracę stawów, wzmacniają odporność , hamują rozrost tkanki tłuszczowej.

Mieszanka składników, które transportują mikroelementy – Intrasorb5

Najlepiej kupić tutaj:  http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=123&produkt=3333

 

This entry was posted in mutant mass. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>